Vanity table Elise White/grey/grey 115 cm with LED mirror Vicco
Product information "Vanity table Elise White/grey/grey 115 cm with LED mirror Vicco"
- Make a good decision and enhance your home with the optimal design of Elise's dressing dresser with lighting. Its stylish look and easy-to-use features make it suitable for any home.
- This cosmetic table with mirror features LED illumination for the mirror, ample storage space, and a stylish design.
- DIMENSIONS: The dressing table has the following measurements: Width: 115 cm, Height: 76 cm, Depth: 55 cm. All detailed sizes are indicated in the photos.
- MATERIAL: The makeup dresser consists of 16 mm easy-care chipboard, with a melamine resin coating. Some components of the item are made from metal.
- SCOPE OF DELIVERY: Dressing table, LED mirror, Assembly instructions, Assembly material
---
Technical data:
Colors:
White, Grey
Dimensions:
115 x 76 x 55 cm (WxHxD)
Material:
Chipboard, 16 mm
Additional material:
Metal
Surface:
Melamine resin coating
Net weight without package:
42.38 kg
Gross weight incl. package:
45.35 kg
---
SCOPE OF DELIVERY: Dressing table, LED light chain, Assembly instructions, Assembly materialThe "Elise" furniture series includes elegant dressing tables that offer a harmonious addition to any room thanks to their timeless aesthetics and sophisticated design.
| Ausführung: | dressing table |
|---|---|
| Body color: | Gray |
| Colour: | White/grey/grey |
| Colour: | White |
| Lighting: | LED mirror |
| Version: | with LED mirror |
| Width: | 115cm |
| Height: | 76cm |
| Length: | 55cm |
| Weight: | 45.35kg |
Same goods
Accessories
Price
Color
Corpus color
Door color
Categories