Dressing table Edda White 60 cm with LED mirror and stool Vicco
Product information "Dressing table Edda White 60 cm with LED mirror and stool Vicco"
- Edda's dressing table with stool is a stylish addition to any home, making it the perfect choice for your daily beauty routine.
- A Cosmetic table with mirror featuring ample storage space and a sleek design to enhance your beauty routine. Perfect for organizing your makeup and accessories in one stylish place.
- DIMENSIONS: The dressing table, with LED mirror and stool, has the following dimensions: Depth: 40 cm Width: 60 cm Height: 127 cm
- MATERIAL: Dressing table consists of easy-care Chipboard, 16 mm, Melamine resin coating.
- SCOPE OF DELIVERY: Dressing table, assembly instructions, assembly material
---
Technical data:
Color:
White
Dimensions:
60 x 127 x 40 cm (WxHxD)
Material:
Chipboard, 16 mm
Surface:
Melamine resin coating
Net weight without package:
14.6 kg
Gross weight incl. package:
16.6 kg
---
SCOPE OF DELIVERY: Dressing table, assembly instructions, assembly materialAn elegant addition to any room, the Edda dressing table provides ample storage for your beauty products and accessories, while its timeless design adds a touch of sophistication.
| Ausführung: | dressing table |
|---|---|
| Colour: | White |
| Colour: | White |
| Lighting: | LED mirror |
| Stil: | Scandinavian |
| Version: | 60 cm with 1 drawer |
| Width: | 60cm |
| Height: | 127cm |
| Length: | 40cm |
| Weight: | 14.6kg |
Sold with
Same goods
Accessories
Price
Color
Corpus color
Door color
Categories