Dressing table Annabelle White high gloss / white 110 cm with LED mirror Vicco
Product information "Dressing table Annabelle White high gloss / white 110 cm with LED mirror Vicco"
- The "Annabelle" dressing table with lighting is a good choice for your home. The optimal design fits into any home and ensures a stylish look.
- The vanity table with mirror offers practical functions such as integrated lighting and plenty of storage space. A stylish dressing table for perfect make-up.
- DIMENSIONS: The dressing table has 2 parts and the detailed sizes are shown in the photos.
- MATERIAL: The dressing table is made of easy-care chipboard, 16 mm.
- SCOPE OF DELIVERY: Dressing table, LED mirror, assembly instructions, assembly material (decoration not included)
---
Technical details:
Color:
White high gloss/White
Dimensions:
Dressing table 110 x 75.5 x 50 cm (WxHxD)
LED mirror: 110 x 70 x 2.8 cm (WxHxD)
Material:
Particle board, 16 mm
Article weight:
43.13 kg
Article weight incl. packaging:
48.92 kg
---
SCOPE OF DELIVERY: Dressing table, LED mirror, assembly instructions, assembly material (decoration not included)The Annabelle dressing table impresses with its elegant, white design and offers generous storage space for cosmetic products and accessories. With its modern style and practical mirror function, it is an ideal addition to any bedroom or dressing room.
| Ausführung: | dressing table |
|---|---|
| Body color: | White |
| Colour: | White high gloss / white |
| Colour: | White |
| Lighting: | LED mirror |
| Stil: | Modern |
| Version: | with LED mirror |
| Width: | 110cm |
| Height: | 75.5cm |
| Length: | 50cm |
| Weight: | 43.43kg |
Price
Color
Corpus color
Door color
Categories